Bērnu un jauniešu pasākums „Atvadas no vasaras”

Augusta pēdējās saulainās un siltās dienas tā vien aicināja pakavēties atmiņās par aizejošo vasaru, tāpēc Nīcgales pagastā 29.augustā tika organizēts pasākums bērniem un jauniešiem „Atvadas no vasaras”. Pasākumā piedalījās gan pagastā dzīvojošie bērni un jaunieši, gan arī tie bērni, kuri vasaras brīvdienas pavadīja pie radiem laukos un kuri Nīcgalē jau ir atraduši sev draugus. —–
Pasākuma organizatori dalībniekiem piedāvāja pieteikties gan sporta un atjautības spēlēs gan stafetēs, kurās dalībnieki varēja demonstrēt savu veiklību, uzmanību, attapību un izdomu. Bērni un jaunieši ar lielu aizrautību meta šautriņus, spēlēja novusu, ķēra lidojošo šķīvīti, kā arī veica atjautības uzdevumus. Protams, mazākie bērni bija visaktīvākie un atraktīvākie, viņi piedalījās visās organizētajās aktivitātēs.
Atvadoties no vasaras un steidzoties pretī krāsainajam un darbiem bagātajam rudenim, gribas novēlēt bērniem veiksmi mācībās, mums, pieaugušajiem – izdošanos visos darbos, ko esam iecerējuši paveikt! Tiksimies atkal nākamās vasaras brīvdienās!