Otrajās Lieldienās norisinājās konkurss “Cāļu cālis 2016”

Otrajās Lieldienās, 28. martā, Daugavpils novada Kultūras centrā notika Starpnovadu mazo vokālistu konkurss “Cāļu cālis 2016”. Konkursa mērķis ir veicināt pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību un rosināt sadarbību starp mūsu novadu un tā kaimiņu pašvaldībām.

Starpnovadu mazo vokālistu konkursā “Cāļu cālis 2016” piedalījās Alans Lapins un Elizabete Kotova no Daugavpils, Zane Fjodorova no Ilūkstes novada, Agnese Dzene no Jēkabpils novada, Gatis Groza no Jēkabpils, Valērija Žurila no Krāslavas novada, Alise Makejeva un Karlīna Skutele no Preiļu novada, Gundija Sondare un Kristaps Rimša no Riebiņu novada un Alise Kanča no Vārkavas novada.

Daugavpils novadu konkursā pārstāvēja Natālija Rižaja no Demenes pagasta un Maksims Sidorevičs no Kalupes pagasta. Pirms tam viņi sekmīgi uzstājās Daugavpils novada mazo vokālistu konkursā “Cālis”, kas notika 5. martā.
Par titula „Ritmiskākais cālis 2016”  īpašnieci kļuva mūsu novadniece Natālija Rižaja, bet titulu „Skatuviskākais cālis 2016” ieguva Elizabete Kotova. Galvenā balva un nosaukums „Cāļu cālis 2016” tika piešķirts Alisei Makejevai.
Konkursa dalībnieku vokālās spējas, ritma izjūtu un radošumu vērtēja mūzikas pedagoģes Inga Zeile, Iveta Ustinskova, Olga Arhipova.

Pasākumu vadīja kaķenes Mince (Vita Vanaga) un Prince (Anita Auzāne).

Daugavpils novada Kultūras centrs

FOTOGALERIJA